הקמת אפליקציה למכשירי Android ו iPhone לשימוש עסקי ופרטי תוך התמקדות במתן פתרון לצורך המדויק של הלקוח.

לצוות סיבקס יש את הכישורים הדרושים כדי לספק פתרונות מלאים הכוללים אסטרטגיות שיווק והקמת אפליקציות תוך פיתוח מגוון רחב של אפליקציות עשירות בתכונות וחדשניות המותאמות אישית לדרישות הלקוח.
 • פיתוח אפליקציות לפי הצורך שלכם בדיוק

  הקמת אפליקציה הינו תהליך שלם וחשוב לנו להבין בדיוק מה הצורך של הלקוח על מנת להתאים ולבנות את האפליקציה בדיוק בהתאם לדרישותיו. שיתוף פעולה הדוק עם הצוות שלנו, יבטיח את האפליקציה ברמה הגבוהה ביותר והמדויקת ביותר לצורכיכם.
 • התאמה אישית פשוטה

  אפליקציות הינן גמישות במיוחד וניתן להתאימם לכל סוגי השימושים האפשריים. בנוסף לזאת, גם לאחר הקמת האפליקציה ניתן לשנות כל פרט באפליקציה ככה שהסוף הוא גם ההתחלה.
 • פיתוח עבור iPhone ועבור Android

  יתרון גדול שלנו הוא שאנחנו מיומנים גם לפתח אפליקציות שהקוד שלהם תואם גם לשימוש בApple App Store וגם בAndroid Play Store. יתרון זה חוסך בזמן יקר ובעלות פיתוח יקרה עבור אותה התוצאה.
 • אבטחה ונוכחות בכל מקום

  אפליקציות הינן בשימוש יום יומי בכל רחבי העולם. בהתאם לכך, האפליקציות מאובטחת מאוד. אנחנו מגנים על האפליקציות מפני תוכנות זדוניות שונות שיש להן את היכולת לעקוב אחר נתונים ארגוניים ולהפעיל קודים לא רצויים. הקוד סטרילי לחלוטין ובעת גמר הפרויקט, מוענק ללקוח קוד הפתוח של האפליקציה.
step_1
0

פגישה

כל פרויקט גדול מתחיל בתכנון. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם או ייפגש עימכם בשיחת Zoom ויבין ממכם מה הצורך המדויק של הפרויקט. מנהל הצוות שלנו מנוסה ומקצועי ויוביל אותכם יד ביד עם השאלות הנכונות וההכוונה הנכונה על מנת לקחת את הרעיון שבראשכם ולהפוך אותו לאפיון מלא ומפורט.

step_1
1

עיצוב ואפיון האפליקציה

לאחר הפגישה, מנהל הצוות יכין את האפיון שבו יפורט תצוגת האפליקציה ותכונותיה. לאחר אישורכם, נמשיך לשלב אפיון העיצוב ומנהל הצוות ישלח לכם את תצוגת האפליקציה ובה יודגש חווית המשתמש ואופן הפעלת האפליקציה על ידי המשתמש. לאחר האישור נוסף - נמשיך לשלב התכנות.

step_1
2

פיתוח האפליקציה

בשלב זה אנחנו נעביר את האפיון המאושר לשלב הפיתוח ובו יהפוך האפיון לאפליקציה אמיתי ועובדת. שלב זה הוא הממושך ביותר ומדי שבוע מנהל הצוות יעדכן אותכם בהתקדמות הפרויקט באופן מפורט ומסודר.

step_1
3

שלב הבדיקות

לאחר הקמת האפליקציה, הצוות שלנו יעבור פעם נוספת על הקוד, יוודא שאין תקלות וכל האפליקציה עובדת בדיוק לפי התכנון המקורי שלה

step_1
4

האפליקציה מוכנה!

מזל טוב! האפליקציה מוכנה לעלות לאוויר! לאחר השלמת הפרויקט, תקבלו מאיתנו את קוד המקור וכמובן נדאג לעלות את האפליקציה לחנות האפליקציות. בנוסף, ונוכל להמשיך ללוות אותכם לקידום האפליקציה ולשיווקה.

זמן משוער 45 ימי עסקים

החל מ₪35,000

+ מע"מ, עד 36 תשלומים ללא ריבית

לקוחות מכל העולם מספרים עלינו

סיבקס פתרונות היא חברת פיתוח מדהימה - הם תיקנו את הבעיות שלי תוך יומיים. הם גם טובים מאוד בעיצוב, הם שיפרו הרבה את עיצוב האתר שלי. זו הפעם השנייה שאני עובד איתם, אשכור שוב בעתיד .. הם מעולים. אני ממליץ ב100%
ג'וי מרטין
היה מדהים לעבוד עם סיבקס פתרונות. הם באמת אמינים ומהירים. איכות העבודה שלהם יוצאת מן הכלל. ממש מקווה לעבוד איתם שוב. הברכות הטובות ביותר מגרמניה.
רוזה ליי
סיבקס פתרונות היא חברת מעצבים מדהימה, הוא סיפק לי את העיצובים הטובים ביותר. זו הפעם השלישית ששכרתי אותם, הייתי רוצה לעבוד איתם שוב ושוב עבור עבודת העיצוב שלי. מומלץ מאוד!
ג'קסון
היה חוויה לעבוד עם צוות סיבקס פתרונות. כעת אנחנו חברה ולא רק שותפים ואנו מצפים ליוזמות עסקיות נוספות. בהצלחה חברים!!
מרווין ג'ונסון
במשך 3 השנים האחרונות עבדנו עם סיבקס פתרונות על מעבר ל35 פרויקטים עם אופק אינטרנטי רחב. הם מומלצים מאוד ואנחנו ממליצים עליהם בחום
טוני קרטר
אהבתי לעבוד עם סיבקס פתרונות, ניסיון רב במציאת הכישרונות הטובים ביותר
אנטוני
חברת סיבקס פתרונות עבדו בדיוק כפי שהיינו צריכים, איכות עבודה עילאית, סבלנות ומקצועיות. אנחנו הולכים לעבוד איתם למערכת יחסים ארוכת טווח. עבודה מדהימה. תודה!!
סקוט אמברוסינו
החברה בנויה מאנשים מאוד מקצועיים ויעילים. מתקשרים בצורה ברורה. אנו מצפים לשיתופי פעולה נוספים עם צוות סיבקס פתרונות. מומלץ מאוד! :)
גרי
צוות פיתוח בעל ידע רב ותומך. פנינו אל המנהל והצוות שלו, כיוון שהיינו צריכים מפתח שיעזור לנו להוסיף תכונות חדשות לאפליקציה הקיימת שלנו. המנהל הקצה את אחד המפתחים הבכירים שלו לעבוד איתנו באופן בלעדי. הוא היה בחירה פנטסטית לפרויקט. הוא היה מאוד מסתגל וסבלני. מכיוון שכבר הייתה לנו אפליקציה קיימת, הוא היה צריך להתאים לבסיס הקוד הקיים שלנו והוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא מהיר מאוד להגיב לתקשורת, בגלל זה הוא תמיד עומד בלוחות הזמנים שלו. תודה רבה על הכל!
ג'ף קורס