שפר את הלוגו ותדמית החברה שלך על ידי בחירת סיבקס כשותפה שלך לעסק.

בסיבקס, אנו מאמצים שיטות מוכחות וחסכוניות תוך בניית המותג של החברה שלך ומשתמשים באסטרטגיות פרסום מותאמות ומונעות השפעה כדי ליצור קשר ברור ועמוק בינך לבין קהל היעד שלך. על ידי מיזוג מרכיבי המפתח של התרבות הייחודית של החברה שלך עם יצירות אמנות חדשניות וטכניקות מודרניות בשיווק ובמדיה חברתית, אנו מספקים קמפיין מותג רב עוצמה הממיר את המבקרים שלך ללקוחות קבועים.
 • העלאת לוגו

  אנו מסייעים בביצוע כל תוכניות הלוגו הקיימות על ידי הטמעת כוח משימה מתאים וארגון אירועי הפעלת לוגו מפורטים וחלקים.
 • ארכיטקטורת לוגו

  אנו בונים ארכיטקטורות לוגו חזקות על ידי בדיקה יסודית של העסק ומאפייני הלקוחות שלך, כולל היבטים מרכזיים כגון אנשים, שירותים ומוצרים.
 • זהות הלוגו

  תהליך פיתוח זהות של הלוגו כולל הצהרה של היעדים העסקיים שלך, ביצוע מחקר ראשוני וחקירה ויזואלית של העסק שלך בשוק.
 • פיתוח ערך העסק

  אנו חושפים את המהות האמיתית של הלוגו שלך על ידי שימוש באותה תוכנית בת ארבעה שלבים של הגדרה, יישור, עיצוב וחידוד עבור כל פרויקטיי פיתוח המותג.
 • אסטרטגיית לוגו

  סיבקס היא חברת אסטרטגיית לוגו מובילה, המחברת קהלים גלובליים ללוגו באמצעות פרסום, שיווק ויחסי ציבור, בכל הערוצים המודפסים והדיגיטליים.
 • מחקר/ניתוח לוגו

  אנו מציגים תוכניות מחקר שוק אסטרטגיות שנועדו לחשוף את התפיסות האמיתיות של הלוגו שלך בקרב הקהלים שלך ומיקוד הדמוגרפי.
step_1
0

פגישה

זמן משוער: 20 דקות

כל פרויקט גדול מתחיל בתכנון. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם או ייפגש עימכם בשיחת Zoom ויבין ממכם מה הצורך המדויק של הפרויקט. מנהל הצוות שלנו מנוסה ומקצועי ויוביל אותכם יד ביד עם השאלות הנכונות וההכוונה הנכונה על מנת לקחת את הרעיון שבראשכם ולהפוך אותו לאפיון מלא ומפורט.

step_1
1

יצירת דוגמאות

זמן משוער: יום

הצוות שלנו יכין עבורכם דוגמאות ללוגו ותוכלו לבחור את המעודף עליכם ואפילו לתת לנו הערות על מנת למקסם את איכות הלוגו והנראות. תהליך זה נמשך כיומיים. רק לאחר שביעות רצון מלאה, נוכל לסיים את הפרויקט.

step_1
2

מסירת הלוגו ללקוח

הלוגו מוכן לשימוש! הצוות שלנו ימסור לכם את קבצי הלוגו ותוכלו לעשות בו כל שימוש על מנת להתחיל להפיק יותר מהחברה שלכם ולשפר את המיתוג שלכם בקרב הלקוחות.

זמן משוער: 2 ימי עסקים

₪850

+ מע"מ, עד 36 תשלומים ללא ריבית

לקוחות מכל העולם מספרים עלינו

סיבקס פתרונות היא חברת פיתוח מדהימה - הם תיקנו את הבעיות שלי תוך יומיים. הם גם טובים מאוד בעיצוב, הם שיפרו הרבה את עיצוב האתר שלי. זו הפעם השנייה שאני עובד איתם, אשכור שוב בעתיד .. הם מעולים. אני ממליץ ב100%
ג'וי מרטין
היה מדהים לעבוד עם סיבקס פתרונות. הם באמת אמינים ומהירים. איכות העבודה שלהם יוצאת מן הכלל. ממש מקווה לעבוד איתם שוב. הברכות הטובות ביותר מגרמניה.
רוזה ליי
סיבקס פתרונות היא חברת מעצבים מדהימה, הוא סיפק לי את העיצובים הטובים ביותר. זו הפעם השלישית ששכרתי אותם, הייתי רוצה לעבוד איתם שוב ושוב עבור עבודת העיצוב שלי. מומלץ מאוד!
ג'קסון
היה חוויה לעבוד עם צוות סיבקס פתרונות. כעת אנחנו חברה ולא רק שותפים ואנו מצפים ליוזמות עסקיות נוספות. בהצלחה חברים!!
מרווין ג'ונסון
במשך 3 השנים האחרונות עבדנו עם סיבקס פתרונות על מעבר ל35 פרויקטים עם אופק אינטרנטי רחב. הם מומלצים מאוד ואנחנו ממליצים עליהם בחום
טוני קרטר
אהבתי לעבוד עם סיבקס פתרונות, ניסיון רב במציאת הכישרונות הטובים ביותר
אנטוני
חברת סיבקס פתרונות עבדו בדיוק כפי שהיינו צריכים, איכות עבודה עילאית, סבלנות ומקצועיות. אנחנו הולכים לעבוד איתם למערכת יחסים ארוכת טווח. עבודה מדהימה. תודה!!
סקוט אמברוסינו
החברה בנויה מאנשים מאוד מקצועיים ויעילים. מתקשרים בצורה ברורה. אנו מצפים לשיתופי פעולה נוספים עם צוות סיבקס פתרונות. מומלץ מאוד! :)
גרי
צוות פיתוח בעל ידע רב ותומך. פנינו אל המנהל והצוות שלו, כיוון שהיינו צריכים מפתח שיעזור לנו להוסיף תכונות חדשות לאפליקציה הקיימת שלנו. המנהל הקצה את אחד המפתחים הבכירים שלו לעבוד איתנו באופן בלעדי. הוא היה בחירה פנטסטית לפרויקט. הוא היה מאוד מסתגל וסבלני. מכיוון שכבר הייתה לנו אפליקציה קיימת, הוא היה צריך להתאים לבסיס הקוד הקיים שלנו והוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא מהיר מאוד להגיב לתקשורת, בגלל זה הוא תמיד עומד בלוחות הזמנים שלו. תודה רבה על הכל!
ג'ף קורס