עצב אתרים מרתקים ורספונסיביים תוך שימוש במגוון הרחב של שירותי עיצוב אתרים שאין שני לו.

שירותי עיצוב האתרים המקצועיים שלנו מאפשרים ללקוחותינו להתמקד במכירות מוצרים ובהגדלת הרווחים תוך כדי שאנו מספקים תמיכה נחרצת ומקדמים את המותגים שלהם על ידי בניית אתרים בעלי חזון המציגים את הפוטנציאל האמיתי שלהם. צוות סיבקס מיומן בעיצוב של אתרים ידידותיים למותג, מודלים עסקיים מקוונים, מבריקים וגאוניים, טקטיקות תגובה ישירה ואדירה ואסטרטגיות שיווק חכמות שמייצרות צמיחה מורחבת עבור הלקוחות שלנו.
 • עיצוב אתר בהתאמה אישית

  צוות המומחים של סיבקס מבין את החזון שלך ואת שוק היעד שלך ומציע רעיונות חדשניים ליצירת עיצוב אינטרנט מותאם אישית. אנו גם מבטיחים שהפריטים החיוניים מעוצבים כראוי למשתמשים האידיאליים שלך.
 • עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני

  סיבקס מעצבת ומפתחת אתרי מסחר אלקטרוני חסכוניים בהתבסס על דרישות הפרויקט, מוצרים, שירותים ולקוחות יעד. אנו מספקים גם אופטימיזציה של SEO ופתרונות שיווק באינטרנט כדי לייצר מכירות דיגיטליות משמעותיות.
 • עיצוב אתרים לעסקים

  אנו גם מעצבים אתרי אינטרנט ארגוניים מותאמים, הבולטים במקוריותם ובלתי נמנעים שלהם. מסט אייקונים מצוירים ביד ועד לאיורים מותאמים אישית, העיצובים הגרפיים שלנו הם באיכות עילאית וחדורים ביצירתיות.
 • עיצוב אתר תדמית

  אנו בונים אתרי תדמית באיכות מעולה, ממוקדים עבור המשתמש וקלים להבנה. אתרי התדמית שלנו פשוטים במיוחד לשימוש וניתן לנהל אותם בקלות באמצעות גישה מקוונת מכל חלק של העולם בזמן אמת.
 • שירותי עיצוב מחדש של אתרים

  סיבקס מעודדת מעת לעת לעצב מחדש אתרים קיימים כדי להישאר רלוונטיים בעידן של היום. ידוע כי אתרי אינטרנט אינטראקטיביים המאפשרים ניווט חלק, בדרך כלל עולים על מתחריהם.
 • עיצוב אתר סלולרי

  כיום זה חיוני לעסקים לבנות אפליקציות ואתרים לנייד כדי ליצור אינטראקציה עם בסיס המשתמשים שלהם. צוות סיבקס מבצע אופטימיזציה של עיצובי אתרים לנייד כדי להפוך אותם למהירים יותר, ידידותיים למשתמש ונגישים בקלות.
 • עיצוב אתרים לעסקים קטנים

  אנו יוצרים אתרי אינטרנט עסקיים פשטניים אך חזקים המקלים על הפצת מידע בצורה מהירה, קלה ורלוונטית. אנו יוצרים עיצובי אתרים מותאמים אישית תוך התחשבות במוניטין העסקי המוערך שלך ושווקי יעד ספציפיים.
step_1
0

פגישה

זמן משוער: שעה

כל פרויקט גדול מתחיל בתכנון. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם או ייפגש עימכם בשיחת Zoom ויבין ממכם מה הצורך המדויק של הפרויקט. מנהל הצוות שלנו מנוסה ומקצועי ויוביל אותכם יד ביד עם השאלות הנכונות וההכוונה הנכונה על מנת לקחת את הרעיון שבראשכם ולהפוך אותו לאפיון מלא ומפורט.

step_1
1

עיצוב האתר

זמן משוער: 4 ימים

מעצב האתרים שלנו יעבור על האפיון שלכם ויהפוך את הרעיון שלכם לתמונות על מנת שתוכלו לצפות ולחוש את העיצוב ולתת לנו הערות לשפרו. רק לאחר שביעות הרצון המלאה שלכם, נוכל להתקדם לשלב התכנות.

step_1
2

יצירת קבצי HTML

זמן משוער: 7 ימים

לאחר אישור העיצוב, אנחנו נכין עבורכם את קבצי הHTML שאותם יצטרך המתכנת להטמיע באתר.

step_1
3

העיצוב מוכן!

העיצוב שלכם לאתר מוכן. מכאן צוות סיבקס יוכל להטמיע את העיצוב החדש שלכם באתר הקיים שלכם וגם לקחת את העיצוב שלכם ולהקים את אתר האינטרנט ולנהלו עבורכם!

זמן משוער: 12 ימי עסקים

₪6,500

+ מע"מ, עד 36 תשלומים ללא ריבית

לקוחות מכל העולם מספרים עלינו

סיבקס פתרונות היא חברת פיתוח מדהימה - הם תיקנו את הבעיות שלי תוך יומיים. הם גם טובים מאוד בעיצוב, הם שיפרו הרבה את עיצוב האתר שלי. זו הפעם השנייה שאני עובד איתם, אשכור שוב בעתיד .. הם מעולים. אני ממליץ ב100%
ג'וי מרטין
היה מדהים לעבוד עם סיבקס פתרונות. הם באמת אמינים ומהירים. איכות העבודה שלהם יוצאת מן הכלל. ממש מקווה לעבוד איתם שוב. הברכות הטובות ביותר מגרמניה.
רוזה ליי
סיבקס פתרונות היא חברת מעצבים מדהימה, הוא סיפק לי את העיצובים הטובים ביותר. זו הפעם השלישית ששכרתי אותם, הייתי רוצה לעבוד איתם שוב ושוב עבור עבודת העיצוב שלי. מומלץ מאוד!
ג'קסון
היה חוויה לעבוד עם צוות סיבקס פתרונות. כעת אנחנו חברה ולא רק שותפים ואנו מצפים ליוזמות עסקיות נוספות. בהצלחה חברים!!
מרווין ג'ונסון
במשך 3 השנים האחרונות עבדנו עם סיבקס פתרונות על מעבר ל35 פרויקטים עם אופק אינטרנטי רחב. הם מומלצים מאוד ואנחנו ממליצים עליהם בחום
טוני קרטר
אהבתי לעבוד עם סיבקס פתרונות, ניסיון רב במציאת הכישרונות הטובים ביותר
אנטוני
חברת סיבקס פתרונות עבדו בדיוק כפי שהיינו צריכים, איכות עבודה עילאית, סבלנות ומקצועיות. אנחנו הולכים לעבוד איתם למערכת יחסים ארוכת טווח. עבודה מדהימה. תודה!!
סקוט אמברוסינו
החברה בנויה מאנשים מאוד מקצועיים ויעילים. מתקשרים בצורה ברורה. אנו מצפים לשיתופי פעולה נוספים עם צוות סיבקס פתרונות. מומלץ מאוד! :)
גרי
צוות פיתוח בעל ידע רב ותומך. פנינו אל המנהל והצוות שלו, כיוון שהיינו צריכים מפתח שיעזור לנו להוסיף תכונות חדשות לאפליקציה הקיימת שלנו. המנהל הקצה את אחד המפתחים הבכירים שלו לעבוד איתנו באופן בלעדי. הוא היה בחירה פנטסטית לפרויקט. הוא היה מאוד מסתגל וסבלני. מכיוון שכבר הייתה לנו אפליקציה קיימת, הוא היה צריך להתאים לבסיס הקוד הקיים שלנו והוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא מהיר מאוד להגיב לתקשורת, בגלל זה הוא תמיד עומד בלוחות הזמנים שלו. תודה רבה על הכל!
ג'ף קורס