דפי נחיתה

דף נחיתה הוא כל דף אינטרנט שצרכן יכול לנחות בו, אבל בתחום השיווק, זה בדרך כלל דף עצמאי, נבדל מדף הבית שלך או כל דף אחר, שמשרת מטרה אחת וממוקדת.
  • רעיונות יצירתיים לדפי נחיתה

  • עבודה עם צוות בעל ניסיון גלובלי

  • בניית דף נחיתה בדרך מקצועית

  • אנחנו כאן לעזור ולתמוך

step_1
0

פגישה

זמן משוער: שעה

כל פרויקט גדול מתחיל בתכנון. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם או ייפגש עימכם בשיחת Zoom ויבין מכם מה הצורך המדויק של הפרויקט. מנהל הצוות שלנו מנוסה ומקצועי ויוביל אותכם יד ביד עם השאלות הנכונות וההכוונה הנכונה על מנת לקחת את הרעיון שבראשכם ולבנות בעזרתו אפיון מלא ומפורט לפרויקט.

step_1
1

עיצוב ואפיון הדף

זמן משוער: 2 ימים

לאחר הפגישה, מנהל הצוות יכין את האפיון שבו יפורט תצוגת הדף ותכונותיו. לאחר אישורכם, נמשיך לשלב אפיון העיצוב ומנהל הצוות ישלח לכם את תצוגת הדף ובה יודגש חווית המשתמש ואופן הפעלת הדף על ידי המשתמש. לאחר האישור נוסף - נמשיך לשלב התכנות.

step_1
2

פיתוח דף הנחיתה

זמן משוער: 4 ימים

בשלב זה אנחנו נעביר את האפיון המאושר לשלב הפיתוח ובו יהפוך האפיון לדף מכירות אמיתי ועובד. מעת לעת מנהל הצוות יעדכן אותכם בהתקדמות הפרויקט באופן מפורט ומסודר.

step_1
3

שלב הבדיקות

זמן משוער: שעתיים

לאחר הקמת הדף, הצוות שלנו יעבור פעם נוספת על הקוד, יוודא שאין תקלות וכל הדף עובד בדיוק לפי התכנון המקורי שלו.

step_1
4

הדף מוכן!

מזל טוב! הדף מוכן לעלות לאוויר! לאחר השלמת הפרויקט, תקבלו מאיתנו את קוד המקור וכמובן נדאג לעלות את הדף לאינטרנט על מנת להתחיל לפרסם אותכם! בנוסף, ונוכל להמשיך ללוות אותכם לקידום הדף ולשיווקו.

זמן משוער: 6 ימי עסקים

₪3,200

+ מע"מ, עד 36 תשלומים ללא ריבית

לקוחות מכל העולם מספרים עלינו

סיבקס פתרונות היא חברת פיתוח מדהימה - הם תיקנו את הבעיות שלי תוך יומיים. הם גם טובים מאוד בעיצוב, הם שיפרו הרבה את עיצוב האתר שלי. זו הפעם השנייה שאני עובד איתם, אשכור שוב בעתיד .. הם מעולים. אני ממליץ ב100%
ג'וי מרטין
היה מדהים לעבוד עם סיבקס פתרונות. הם באמת אמינים ומהירים. איכות העבודה שלהם יוצאת מן הכלל. ממש מקווה לעבוד איתם שוב. הברכות הטובות ביותר מגרמניה.
רוזה ליי
סיבקס פתרונות היא חברת מעצבים מדהימה, הוא סיפק לי את העיצובים הטובים ביותר. זו הפעם השלישית ששכרתי אותם, הייתי רוצה לעבוד איתם שוב ושוב עבור עבודת העיצוב שלי. מומלץ מאוד!
ג'קסון
היה חוויה לעבוד עם צוות סיבקס פתרונות. כעת אנחנו חברה ולא רק שותפים ואנו מצפים ליוזמות עסקיות נוספות. בהצלחה חברים!!
מרווין ג'ונסון
במשך 3 השנים האחרונות עבדנו עם סיבקס פתרונות על מעבר ל35 פרויקטים עם אופק אינטרנטי רחב. הם מומלצים מאוד ואנחנו ממליצים עליהם בחום
טוני קרטר
אהבתי לעבוד עם סיבקס פתרונות, ניסיון רב במציאת הכישרונות הטובים ביותר
אנטוני
חברת סיבקס פתרונות עבדו בדיוק כפי שהיינו צריכים, איכות עבודה עילאית, סבלנות ומקצועיות. אנחנו הולכים לעבוד איתם למערכת יחסים ארוכת טווח. עבודה מדהימה. תודה!!
סקוט אמברוסינו
החברה בנויה מאנשים מאוד מקצועיים ויעילים. מתקשרים בצורה ברורה. אנו מצפים לשיתופי פעולה נוספים עם צוות סיבקס פתרונות. מומלץ מאוד! :)
גרי
צוות פיתוח בעל ידע רב ותומך. פנינו אל המנהל והצוות שלו, כיוון שהיינו צריכים מפתח שיעזור לנו להוסיף תכונות חדשות לאפליקציה הקיימת שלנו. המנהל הקצה את אחד המפתחים הבכירים שלו לעבוד איתנו באופן בלעדי. הוא היה בחירה פנטסטית לפרויקט. הוא היה מאוד מסתגל וסבלני. מכיוון שכבר הייתה לנו אפליקציה קיימת, הוא היה צריך להתאים לבסיס הקוד הקיים שלנו והוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא מהיר מאוד להגיב לתקשורת, בגלל זה הוא תמיד עומד בלוחות הזמנים שלו. תודה רבה על הכל!
ג'ף קורס