בנה אתר תדמית לעסק שלך ואפשר ללקוחות שלך ללמוד יותר עליך

כיום מי שלא באינטרנט – לא קיים. אתר תדמית הוא בעצם התדמית שלכם. לאחר התעניינות של הלקוח בשירות שלכם, אתר התדמית אמור לתת לו מענה שלם לכל השאלות ולכל יכולות העסק שלכם. אתר תדמית שמונגש באופן מושלם ונוח הוא המפתח להגעת לקוחות חדשים ופיתוח העסק במרחב הדיגיטלי.
 • שילוב ופיתוח תוספים מותאמים אישית

  צוות המתכנתים המיומן בסיבקס מטפל בכל הקשור לתוספים כגון פיתוח, התקנה ושדרוגים לפי בקשת הלקוח.
 • אתר מסחר אלקטרוני מבוסס וורדפרס

  באמצעות ערכות נושא מותאמות אישית, אנו יוצרים אתרי תדמית מבוססי וורדפרס יעילים במיוחד, אשר ידועים כמייצרי הכנסה ותנועת גולשים בהיקף הגבוה ביותר.
 • פתרונות אבטחה משופרים ומשודרגים

  אתר התדמית שלך מוגן תמיד על ידי צוות פיתוח הליבה שלנו שמשתמש בתוספי אבטחה מתקדמים ומנטר כל הזמן תנועה באתר.
 • עיצובים וערכות נושא ייחודיים

  צוות סיבקס ממיר ללא רבב מספר פורמטים של עיצוב כגון JPEG/PSD/PNG וכו' לערכת נושא מבוססת וורדפרס מלא התואם בין פלטפורמות.
 • תמיכה, תחזוקה וסיוע

  צוות התמיכה והתחזוקה שלנו מטפל בזריזות בבעיות ובפתרון בעיות, מעדכן תוכן באופן קבוע, וגם מתקן באגים ובעיות אחרות הקשורות לספאם.
 • אופטימיזציה למהירות אתר

  צוות המפתחים הרב-תכליתי שלנו מייעל את ביצועי האתר שלך כדי לספק ממשק משתמש מדהים עם מהירויות טעינה ללא תחרות וזמן פעילות מצוין.
step_1
0

פגישה

זמן משוער: שעתיים

כל פרויקט גדול מתחיל בתכנון. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם או ייפגש עימכם בשיחת Zoom ויבין ממכם מה הצורך המדויק של הפרויקט. מנהל הצוות שלנו מנוסה ומקצועי ויוביל אותכם יד ביד עם השאלות הנכונות וההכוונה הנכונה על מנת לקחת את הרעיון שבראשכם ולהפוך אותו לאפיון מלא ומפורט.

step_1
1

עיצוב ואפיון האתר

זמן משוער: 4 ימים

לאחר הפגישה, מנהל הצוות יכין את האפיון שבו יפורט תצוגת האתר ותכונותיו. לאחר אישורכם, נמשיך לשלב אפיון העיצוב ומנהל הצוות ישלח לכם את תצוגת האתר ובה יודגש חווית המשתמש ואופן הפעלת האתר על ידי המשתמש. לאחר האישור נוסף - נמשיך לשלב התכנות.

step_1
2

פיתוח האתר

זמן משוער: 7 ימים

בשלב זה אנחנו נעביר את האפיון המאושר לשלב הפיתוח ובו יהפוך האפיון לאתר תדמית אמיתי ועובד. מעת לעת מנהל הצוות יעדכן אותכם בהתקדמות הפרויקט באופן מפורט ומסודר.

step_1
3

שלב הבדיקות

זמן משוער: יום

לאחר הקמת האתר, הצוות שלנו יעבור פעם נוספת על הקוד, יוודא שאין תקלות וכל האתר עובד בדיוק לפי התכנון המקורי שלו

step_1
4

האתר מוכן!

מזל טוב! האתר מוכן לעלות לאוויר! לאחר השלמת הפרויקט, תקבלו מאיתנו את קוד המקור וכמובן נדאג לעלות את האתר לאינטרנט על מנת להתחיל למכור! בנוסף, ונוכל להמשיך ללוות אותכם לקידום האתר ולשיווקו.

זמן משוער: 14 ימי עסקים

₪8,500

+ מע"מ, עד 36 תשלומים ללא ריבית

לקוחות מכל העולם מספרים עלינו

סיבקס פתרונות היא חברת פיתוח מדהימה - הם תיקנו את הבעיות שלי תוך יומיים. הם גם טובים מאוד בעיצוב, הם שיפרו הרבה את עיצוב האתר שלי. זו הפעם השנייה שאני עובד איתם, אשכור שוב בעתיד .. הם מעולים. אני ממליץ ב100%
ג'וי מרטין
היה מדהים לעבוד עם סיבקס פתרונות. הם באמת אמינים ומהירים. איכות העבודה שלהם יוצאת מן הכלל. ממש מקווה לעבוד איתם שוב. הברכות הטובות ביותר מגרמניה.
רוזה ליי
סיבקס פתרונות היא חברת מעצבים מדהימה, הוא סיפק לי את העיצובים הטובים ביותר. זו הפעם השלישית ששכרתי אותם, הייתי רוצה לעבוד איתם שוב ושוב עבור עבודת העיצוב שלי. מומלץ מאוד!
ג'קסון
היה חוויה לעבוד עם צוות סיבקס פתרונות. כעת אנחנו חברה ולא רק שותפים ואנו מצפים ליוזמות עסקיות נוספות. בהצלחה חברים!!
מרווין ג'ונסון
במשך 3 השנים האחרונות עבדנו עם סיבקס פתרונות על מעבר ל35 פרויקטים עם אופק אינטרנטי רחב. הם מומלצים מאוד ואנחנו ממליצים עליהם בחום
טוני קרטר
אהבתי לעבוד עם סיבקס פתרונות, ניסיון רב במציאת הכישרונות הטובים ביותר
אנטוני
חברת סיבקס פתרונות עבדו בדיוק כפי שהיינו צריכים, איכות עבודה עילאית, סבלנות ומקצועיות. אנחנו הולכים לעבוד איתם למערכת יחסים ארוכת טווח. עבודה מדהימה. תודה!!
סקוט אמברוסינו
החברה בנויה מאנשים מאוד מקצועיים ויעילים. מתקשרים בצורה ברורה. אנו מצפים לשיתופי פעולה נוספים עם צוות סיבקס פתרונות. מומלץ מאוד! :)
גרי
צוות פיתוח בעל ידע רב ותומך. פנינו אל המנהל והצוות שלו, כיוון שהיינו צריכים מפתח שיעזור לנו להוסיף תכונות חדשות לאפליקציה הקיימת שלנו. המנהל הקצה את אחד המפתחים הבכירים שלו לעבוד איתנו באופן בלעדי. הוא היה בחירה פנטסטית לפרויקט. הוא היה מאוד מסתגל וסבלני. מכיוון שכבר הייתה לנו אפליקציה קיימת, הוא היה צריך להתאים לבסיס הקוד הקיים שלנו והוא עשה זאת בצורה מושלמת. הוא מהיר מאוד להגיב לתקשורת, בגלל זה הוא תמיד עומד בלוחות הזמנים שלו. תודה רבה על הכל!
ג'ף קורס